Google translator

Czech English French German Hungarian Italian Russian Spanish

  

Domů >> O nás

O nás

Jsme malá chovatelská stanice boxerů se sídlem v Šaraticích nedaleko od Brna......

 

Naše chovatelská stanice vznikla na základě mé dlouholeté lásce....ke zvířatům. Záměrně nepíšu jen k pejskům, neb mezi mé miláčky patří i naše milované kočičky. Svoji slabost pro zvířata jsem začala pociťovat už jako dítě, když jsem od rodičů, společně s mojí starší sestrou, dostala za vysvědčení v 1.třídě našeho prvního pejska středního knírače. Cituška, na kterou nikdy nezapomenu byla mým největším přítelem. Byla tím, kdo mě podržel ve slabých chvilkách a já jí tiše plakala na záda. Prožívala se mnou celé dětství a poté i mé první puberťácká lásky. (Tímto se omlouvám svému choti, který byl jedním z nich, neb i on měl tu možnost poznat tuhle úžasnou fenku). Už tehdy jsem poznala a pochopila, že nelze žít jinak, jak po boku s ním....s nejúžasnějším parťákem pod sluncem, s věčnou láskou.

Po odstěhování se od rodičů, kde jsme odchovali dalších několik kníračků, jsem se ocitla v bytě. Sama a neustále mi chyběla ta láska. Bohužel pro velkou časovou náročnost v zaměstnání jsem si nemohla pejska do bytu pořídit a tak moje prázdno v srdci vyplnil můj první kocourek Mikinek. A díky němu jsem pochopila, že pomluvy o kočkách jsou opravdu jen pomluvy. Je to Pan Kocour, který si získal lásku ne jen moji, ale i manžela, který v žádném případě kočku nachce, ale i celé naší rodiny, kde kočky dříve opravdu nebyli vítány.

Hned jak jen to bylo možné jsme se odstěhovali do našeho domečku, kde jsem co nejdříve musela mít po boku svého psího přítele. Kupodivu jsem se s manželem shodla a volba byla jasná: Německý boxer. Pořídili jsme si naši první zlatou fenečku bez PP Easynku. Easynka je nejúžasnější boxík jakého jsem si mohla přát. Je to parťačka, bez které si nedokážu představit jak dovolenou, tak například návštěvu vinného sklepa. Pro spoustu našich kamarádů je to nepochopitelné a mají na to svůj názor, ale už pochopili, že tam kde jsem já je i ona. A ne jen ona.....

Takhle bych se zde mohla rozepsat a vypsat celý román o mých úžasných zážitcích co jsem prožila po boku mé placatky a co vše mě vedlo k pořízení druhé boxéří dámy, tentokráte již s PP naší Ustinelly z Ungeltu alias Crazy. Díky ní jsem si založila naší chovatelskou stanici, ve které všichni naši odchovanci najdou místečko v našich srdcích, neb jak je již dáno, budou a budu je MILOVAT NAVŽDY "LOVING FOREVER".